ДП "Закарпаттястандартметрологія"

ВАЖЛИВІ ЗМІНИ ТА НОВИНИ

До уваги керівників медичних закладів!

        “Закарпаттястандартметрологія” проводить повірку засобів вимірювальної техніки, що застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології та перебувають в експлуатації, згідно із новим свідоцтвом про уповноваження №П-43-2019 від 18 вересня 2019 року. Законодавчо регульовані ЗВТ, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Періодичній повірці підлягають ЗВТ, визначені в Переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 374. Заявники зобов’язані подавати ЗВТ на періодичну повірку з дотриманням міжповірочних інтервалів, установлених Мінекономрозвитку.

        ДП “ЗАКАРПАТТЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” проводить повірку (контроль метрологічних характеристик, калібрування) наступних ЗВТ для забезпечення захисту життя та охорони здоров’я громадян: апаратів ультразвукової діагностики, моніторів пацієнта, пульсових оксиметрів, апаратів магнітотерапії, електрокардіографів, біохімічних, гематологічних та імуноферментних аналізаторів, апаратів НЧ-терапії, апаратів гальванізаційних, джерел УФ медичного призначення, вимірювачів артеріального тиску, мірного посуду, дозаторів, кардіодефібриляторів, енцефалографів, реографів, апаратів ВЧ-терапії, апаратів ультразвукової терапії, моніторів фетальних та інших;

        Також інформуємо Вас, що З 01 січня 2020 набрав чинності національний стандарт ДСТУ EN 15224:2019 (EN 15224:2016, IDT) «Системи управління якістю. EN ISO 9001:2015 у сфері охорони здоров’я».
Цей стандарт замінює EN 15224:2012, містить EN ISO 9001:2015 та додатковий текст, що стосується сфери охорони здоров’я (тлумачення, пояснення, приклади та додаткові специфічні вимоги).
Ви можете придбати врахований примірник державного стандарту в ДП «ЗАКАРПАТТЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».