ДП "Закарпаттястандартметрологія"

Протидія корупції

Діяльність ДП “Закарпаттястандартметрологія” здійснються з дотриманням антикорупційного законодавства. Принципи прозорості, публічності, ефективності в роботі підприємства є одними з головних напрямків боротьби з корупцією та попередження корупційних проявів.

Повідомити про факти порушення антикорупційного законодавства України, антикорупційної програми ДП «Закарпаттястандартметрологія» та факти, що мають ознаки корупційних правопорушень у роботі працівників підприємства можна за номером телефону: (0312) 61-30-19, (0312)61-35-21, на е-mail: znvcsms@ukr.net
або за адресою: вулиця Тиха, 3, м. Ужгород.

До уваги суб’єктів господарювання роз’яснення № 1 від 13 лютого 2020 року

З 1 січня 2020 року почався черговий етап подання щорічних електронних декларацій шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Суб’єкти декларування, до яких відносяться посадові особи юридичної особи публічного права (підпункт «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон), повинні також в термін до 01 квітня 2020 року подати декларації з інформацією про свій фінансовий стан та іншу, передбачену Законом, інформацію за звітний період ( за 2019 рік).

Декларування у 2020 році має свої особливості, пов’язані з набранням чинності Закону України від 02.10.2019 року № 140 – ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції».

Звертаємо увагу на те, що 13 лютого 2020 року Національним агентством було прийнято роз’яснення № 1, з яким Ви можете ознайомитися за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/novyny/natsionalne-agentstvo-nadalo-roz-yasnennya-shhodo-zastosuvannya-antykoruptsijnogo-zakonodavstva/

Антикорупційне законодавство України: