ДП "Закарпаттястандартметрологія"

ДП “ЗАКАРПАТТЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”

Наше підприємство розпочало свій літопис 01 лютого 1946 року, коли було створено Управління уповноваженого комітету у справах мір та вимірювальних приладів при Закарпатському облвиконкомі.
Підприємство засновано на державній власності, належить до сфери управління Мінекономіки України та є державним комерційним підприємством. Із квітня 2008 року носить назву -Державне підприємство «Закарпатський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»(скорочено-ДП «Закарпаттястандартметрологія»
Сьогодні ДП «Закарпаттястандартметрологія» – це підприємство, яке налічує 12 структурних підрозділів, з яких 8 виробничих, де працюють 40 працівників. Підрозділи забезпечені сучасними технічними засобами, високоточними еталонами, спеціальним обладнанням для якісного та швидкого метрологічного обслуговування всіх користувачів вимірювальної техніки.
Діяльність нашого підприємства спрямована на забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання регіону в роботах та послугах у сфері стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, оцінки відповідності та захисту прав споживачів.
Центр бере активну участь в економічній діяльності краю, чим сприяє перетворенню України у сучасну Європейську державу.