ДП "Закарпаттястандартметрологія"

Стандартизація

Довірте актуалізацію нормативних документів свого підприємства професіоналам

ДП «Закарпаттястандартметрологія»!

        Невід’ємною складовою забезпечення конкурентоспроможності та стабільної якості продукції в сучасних ринкових умовах є застосування під час виробництва вимог чинних нормативних документів (НД) і наявність на підприємстві актуалізованого фонду НД.
        Керуючись Законом України «Про стандартизацію», іншими правовими актами , що регулюють відносини у сфері стандартизації, ДП «Закарпаттястандартметрологія» пропонує Вам комплексні послуги в сфері стандартизації: від підбору необхідних стандартів, виготовлення їх офіційних копій до перевірки власних нормативних документів ( технічних умов)
        Компетентні фахівці нашого підприємства, які мають багаторічний практичний досвід у сфері стандартизації, оперативно перевірять актуальність нормативних документів, якими кекрується Ваше підприємство; нададуть інформацію про останні зміни і поправки до них; про нові надходження НД; допоможуть підібрати нормативні документи на продукцію;
        Також ДП «Закарпаттястандартметрологія» є агентом з розповсюдження офіційних копій НД на паперових носіях. Кожна замовлена у нас копія НД захищена ідентифікаційним елементом (голограмою), що підтверджує офіційне походження документу.
        ДП «Закарпаттястандартметрологія» надає методичну допомогу суб҆єктам підприємницької діяльності з питань розроблення та поставлення продукції на виробництво. За зверненням замовників проводить перевірку технічних умов на продукцію та видає рекомендації для забезпечення відповідності встановлених ними показників та вимог обов҆язковим показникам та вимогам, установленими чинними технічними регламентами та законодавством, узгодженості положень технічних умов з національними та міждержавними стандартами. Також за бажанням власників технічних умов надає послуги з направлення їх до Головного фонду технічних умов, чинних в Україні ( тел. 61-35-21, моб. 050 372 80 58, відділ оцінювання відповідності та стандартизації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *