ДП "Закарпаттястандартметрологія"

Сертифікація

ДО ВИСОКОЇ ЯКОСТІ – РАЗОМ!

        Різнобічний попит на туристичні послуги створює ситуацію, коли визнання результатів діяльності підприємств сфери туризму стає необхідним фактом. Найвищим рівнем такого визнання є сертифікація, яка гарантує, що надається послуга, яка відповідає ряду вимог певної якості.
        Одним із основних напрямків діяльності Органу сертифікації ДП “Закарпаттястандартметрологія” є сертифікація послуг, яка проводиться на добровільних засадах за ініціативою постачальника послуг. Роботи проводяться на умовах, визначених договором між заявником і Органом сертифікації ДП «Закарпаттястандартметрологія».
        У результаті проходження процедури сертифікації замовник отримує документальне підтвердження ( сертифікат відповідності), що послуги, які надаються, відповідають вимогам законодавства та нормативних документів. Сертифікат відповідності свідчить про те, що здоров’ю споживача, його майну, та навколишньому середовищу нічого не загрожує.
        Сертифіковані послуги викликають у споживача більше довіри до постачальника послуг та роблять його більш конкурентоспроможним на ринку цих послуг.
        Для отримання інформації щодо проходження процедури сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та послуг ресторанного господарства пропонуємо звернутись до ДП “Закарпаттястандартметрологія” за телефоном (0312) 613-521, 0503728058.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *