ДП "Закарпаттястандартметрологія"

Випробування продукції

ДО ВИСОКОЇ ЯКОСТІ – РАЗОМ!

        Випробувальна лабораторія ДП «Закарпаттястандартметрологія» створена у 1994 році. Основним завданням лабораторії є випробування показників продукції з метою проведення добровільної  оцінки відповідності заявленим вимогам. Роботи проводяться на умовах, визначених договором між заявником і випробувальною лабораторією ДП «Закарпаттястандартметрологія».

Випробувальна лабораторія оснащена сучасним обладнанням та апаратурою. Роботи проводяться висококваліфікованими спеціалістами. Так , спектр послуг випробувальної лабораторії включає:

– визначення токсичних елементів у харчовій, сільськогосподарській продукції та продовольчій сировині за допомогою атомноабсорбційного спектрофотометра;

– хроматографічні випробування харчової та сільськогосподарської продукції, продовольчої сировини з визначення вмісту пестицидів, мікотоксинів, консервантів та підсолоджувачів;

– випробування з визначення органолептичних та фізико-хімічних показників харчової продукції ;

– випробування з визначення фізико-хімічних показників сільськогосподарської продукції та продовольчої сировини ;

– випробування з визначення фізико-механічних показників будівельних матеріалів та продукції;

– визначення вмісту радіонуклідів у харчовій продукції;

– визначення вмісту радіонуклідів у будівельних матеріалах та в будівельній продукції.

 

Якість наданих послуг забезпечується функціонуванням  у випробувальній лабораторії системи якості, розробленої з дотриманням вимог ДСТУ ISO/IEC 17025.

Також, з метою забезпечення постійно діючих процедур , що засновані на принципах НАССР, пропонуємо Вам співпрацю з лабораторного контролю харчової  продукції на всіх етапах її виробництва для забезпечення гарантії її якості та безпечності.

Гарантуємо замовникам наших послуг конфіденційність щодо результатів випробувань та отриманої від замовників інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *